Cestovní pojištění informace
AIG Europe–cestovní pojištění pro celou rodinu

AIG LOGO

AIG LOGO

Chystáte se s rodinou na dovolenou a chcete, aby se cítila v bezpečí? Jako hlava rodiny ji nemůžete uchránit před vším. Stačí trochu nepozornosti a dojde k úrazu. Sjednejte si před odjezdem cestovní pojištění Travel Guard od pojištovny AIG Europe, která Vám a Vaší rodině nabízí svá ochranná křídla!

Zvolte si cestovní pojištění podle svých potřeb

Ať už plánujete 14-ti denní dovolenou u moře nebo půlroční pobyt v zahraničí, pro každou situaci najdete tu pravou variantu cestovního pojištění.

Jednorázové cestovní pojištění

Až 90 dní můžete být pojištěni na cestách po celém světě (včetně například dalekých Kapverdských ostrovů). A pokud náhodou ztratíte zavazadla nebo dojde ke zrušení pobytu, díky pojištění budete odškodněni.

Toto pojištění je určeno i pro seniory do věku 78 let, kteří mohou mít u jiných pojišťoven problém s výší pojistného krytí. Pojišťovna AIG Europe zaručuje stejně vysoké pojistné krytí jako u standardního cestovního pojištění.

Sídlo AIG - New York

Sídlo AIG – New York

Pojištění zrušení cesty

Není nic finančně bolestivějšího, než když musíte zrušit nebo zkrátit již zaplacenou cestu z důvodu nemoci, úrazu či smrti blízké osoby. Toto pojištění poskytuje ochranu pro případ těchto nečekaných událostí.

Roční pojištění na opakované cesty

S tímto pojištěním můžete vycestovat do zahraničí tolikrát, kolikrát za rok stihnete. Jediná podmínka je, aby délka jedné cesty nepřesáhla 31 dnů. Podobně je na tom i pojišťovna Kooperativa.

Vybírejte ze tří limitů plnění

Pro pojištění léčebných výloh můžete vybírat ze tří balíčků:

  • BRONZE (1,5 mil. Kč)

  • SILVER (5 mil. Kč)

  • GOLD (15 mil. Kč)

Uveďme si například rodiče s pětiletým dítětem, kteří se chystají o prázdninách na týdenní dovolenou do Itálie. I s úrazovým pojištěním a ručením za škody zaplatí s balíčkem Bronze 323 Kč. Kdyby zvolili Silver variantu, stálo by je cestovní pojištění, včetně pojištění zavazadel, 815 Kč, a balíček Gold by je vyšel na 1 018 Kč.

 

Srovnání cestovního pojištění

AIG Europe – cestovní pojištění pro celou rodinu
5 (100%), (1)
.

Chci odhalit tajné nabídky →