Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění Allianz pro každou cestu

Logo Allianz

Logo Allianz

Každá cesta do zahraničí by měla být jištěna cestovním pojištěním. Pokud Vás čeká dovolená u moře nebo plánujete pracovní cestu do ciziny, nezapomeňte si toto pojištění sjednat, např. u stabilní pojišťovny Allianz, která nabízí zajímavé limity plnění.

Druhy nabízených pojištění

Cestovní pojištění můžete smluvně uzavřít na libovolně dlouhou dobu. Podle počtu pojištěných dnů pojišťovna Allianz přichází se třemi balíčky:

Krátkodobé cestovní pojištění

Nejvyužívanější je krátkodobé cestovní pojištění na dovolenou nebo pracovní či sportovní cestu. První tři dny stojí již od 126 Kč. Ať už budete v Evropě nebo v Africe, cestovní pojištění je možné sjednat na jakoukoliv cílovou destinaci. Samozřejmostí je asistenční služba v českém jazyce a možnost vyřízení pojištění on-line.

Proti čemu všemu jste pojištěni? Ochráněni jste pro případ nemoci, úrazu, ztráty zavazadel a škodě způsobené jiným osobám. A co je nejlákavější – pro případ nemoci a úrazu platí neomezený limit léčebných výloh. Nemusíte se tedy obávat, že přesáhnete limit, když bude zapotřebí transport zpět do České republiky z důvodu zdravotních potíží. Vysvětlující pojmy zde.

Pojištění do zahraničí pro časté cestovatele

Tato druhá varianta cestovního pojištění je určena pro klienty, kteří jezdí několikrát do roka do zahraničí. Můžete si sestavit vlastní balíček a určit si, zda chcete pojištění pro Evropu, USA nebo svět bez USA. Pojištění se vztahuje nejen pro Vaše soukromé cesty, ale i pro pracovní pobyty. Cena již začíná od 1 620 korun a poradce Allianz Vám připraví smlouvu šitou na míru!

Pokračujte na cestovní pojištění od Poštovní spořitelny

Celoroční cestovní pojištění

Vyplatí se při dlouhodobých pobytech mimo Českou republiku, ale i při častých služebních cestách a dovolených. Sjednáním celoročního cestovního pojištění se již nemusíte o nic starat. V případě ročního pobytu v Anglii zaplatíte za roční pojištění 3 990 Kč.

Golfové pojištění

Golfové pojištění

Golfové pojištění

Jste hráči golfu na amatérské úrovni? Pak neváhejte s uzavřením cestovního pojištění PRO golf, které kryje veškerá rizika související s hrou.

Pojištění Vás bude chránit po celém světě (včetně České republiky) po dobu jednoho roku. Cenu Vám sdělí pracovník pojišťovny Allianz.

Srovnání cestovního pojištění

Cestovní pojištění Allianz
.

Chci odhalit tajné nabídky →