Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění do Anglie

Londýnská královská garda

Londýnská královská garda

Anglie je zemí nebývalých možností a významných památek. Za prací i tradicemi se do ní sjíždějí lidé ze všech koutů světa. Vydejte se do země s pohnutou historií a tajemným Stonehengem. Ať už plánujete pracovní cestu nebo jste se rozhodli pro poznání některého z měst, nezapomeňte na cestovní pojištění, které vás v cizině ochrání před nečekanými událostmi.

Modelový příklad – srovnání

Cestovní pojištění nabízejí takřka všechny pojišťovny. Porovnali jsme za vás dvanáct největších pojišťoven a zjistili, u jaké je toto pojištění nejvýhodnější. Uveďme si modelový příklad: Pár ve věku třiceti let plánuje odjet na dovolenou do Anglie, a to prvních čtrnáct dní v červenci. Rozhodl se pro základní cestovní pojištění, které zahrnuje léčebné výlohy, asistenční služby a rekreační sporty. U jaké pojišťovny by zaplatil nejméně?

Výsledky srovnání aneb nejvýhodnější pojišťovna

Cestovní pojištění by je vyšlo nejvýhodněji u Slavia pojišťovny, Union pojišťovny a pojišťovny AXA. Celkem by zaplatili pouhých 308 Kč. Při sjednání pojištění je však zapotřebí hledět na výši léčebných výloh. Nejlépe vychází Slavia pojišťovna, která garantuje léčebné výlohy ve výši 3,5 mil. Kč na osobu.

Zajímavá je i nabídka od pojišťovny Uniqa, u které by pojištění stálo 420 Kč s limitem léčebných výloh ve výši 5 mil. Kč na osobu. K tomu by získali připojištění „ručení za škody“. Naopak nejdražší základní cestovní pojištění nabízí Ergo pojišťovna – pojištění cesty do Anglie by vyšlo na 504 Kč.

Ve výsledcích se objevila i Allianz pojišťovna s cenou pojištění ve výši 1 240 Kč. To zahrnuje zajímavá připojištění, např. úrazové pojištění, pojištění zavazadel nebo ručení za škody. Navíc se na léčebné výlohy nevztahuje žádný limit.

  • Slavia – 308 Kč, limit léčebných výloh 3,5 mil. Kč

    Logo_slavia_pojistovna

    Logo_slavia_pojistovna

  • Union – 308 Kč
  • Axa – 308 Kč
  • Uniqa – 420 Kč, limit léčebných výloh 5 mil. Kč
  • Ergo – 504 Kč, základní pojištění
  • Allianz – 1.240 Kč, v ceně připojištění

Dlouhodobý pobyt v Anglii

Anglie je také oblíbená pro nabídku sezónních prací. Pokud by si pár v této zemi našel brigádu přes celé prázdniny, základní cestovní pojištění by se mu vyplatilo sjednat u pojišťovny AXA. Zaplatil by 1 736 Kč a u druhé nejlevnější pojišťovny Slavia 2 108 Kč.

Sjednat cestovní pojištění do Anglie online

Anglie
.

Chci odhalit tajné nabídky →