Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění od AXA pojišťovny

Logo AXA pojišťovny

Logo AXA pojišťovny

Výhody online sjednání

Cestovní pojištění je možné zřídit nejen na pobočkách pojišťoven, ale i přes internet. Takovou moderní možnost nabízí i AXA pojišťovna a dokonce za tento způsob sjednání dostanete slevu 50 %. Během pár minut všechno vyřídíte a získáte jistotu, že se na své cestě vyhnete zbytečným a nemalým výdajům za případnou zdravotní péči.

Výhody u AXA

Cestovní pojištění od AXA pojišťovny Vám přináší řadu neocenitelných výhod. Asistenční služba je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a tak v případě nenadálých událostí můžete všechno ihned konzultovat s česky nebo slovensky mluvícími operátory. Cestuje s Vámi i dítě do 15 let? Pak mu automaticky plyne nárok na zvýhodněnou sazbu. Pro svůj klidný spánek si můžete zvolit požadované krytí a délku pojištění. V ceně pojištění jsou zahrnuty i rekreační sporty, ale pokud jste duší dobrodruzi, raději si připojistěte rizikové a extrémní sportovní aktivity.

Pokračovat na všechny pojišťovny

Co je v ceně?

Chráněni jste proti všem možným rizikům, která Vás mohou potkat na turistické či pracovní cestě. Cestovní pojištění AXA zahrnuje úrazové pojištění, pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zpoždění a zrušení letu, pojištění nevyužité dovolené či předčasného návratu a pojištění právní asistence a zavazadel.

Pojištění podle délky cesty

Co typ cesty, to výhodná nabídka. Je tedy jedno, zda jedete na týdenní dovolenou, na studijní pobyt nebo vyrážíte do zahraničí opakovaně během roku. AXA bude pokaždé s Vámi a nezatíží Vám peněženku.

  • Krátká cesta – v rámci této kategorie je možné uzavřít cestovní pojištění pro turistickou nebo pracovní cestu, která nepotrvá déle než 90 dnů.

  • Dlouhodobý pobyt – tuto kategorii zvolte, pokud strávíte za hranicemi jako turista, student nebo pracovník déle než 90 dnů, ale maximálně 1 rok.

  • Opakované cesty během roku – po dobu jednoho roku budete kryti, a nezáleží na tom, zda opakovaně jezdíte na dovolenou nebo na pracovní cesty. Podmínkou je, aby jedna cesta nepřekročila 90 dnů.

Udělejte si představu o cenové nabídce

Turistická cesta

Kolik by stálo cestovní pojištění tříčlennou rodinu s dítětem do 17 let? Tato rodina se vydává na turistickou cestu do Řecka, a to v termínu od 20. 6. do 4. 7. 2015. Za to, že se obrátí na AXA pojišťovnu a vyřídí pojištění online, obdrží 50 % slevu.

Výsledná cena za základní cestovní pojištění s balíčkem REFERENCE činí 450 Kč (pojistné plnění 1,5 mil. Kč). Za balíček KOMFORT by zaplatili 855 Kč (pojistné plnění 2,5 mil. Kč), ale navíc by byli pojištěni proti úrazu, odpovědnosti za škodu a ztrátě zavazadel. Balíček EXCELENT je ochrání před všemi riziky a pojištění léčebných výloh je bez omezení. Cena je stanovena na 1 260 Kč.

Roční studijní pobyt

Ukažme si na dalším příkladu, kolik by zaplatil student za pojištění ročního studijního pobytuAnglii. Na cestu se vydává začátkem září 2015 a v zahraničí bude až do konce školního roku.

Nejvíce ušetří s balíčkem REFERENCE. Stál by jej 2 300 Kč (1,5 mil. Kč). O 640 Kč dráže by jej vyšel balíček KOMFORT (2,5 mil. Kč). Pojištění léčebných výloh bez omezení a další připojištění by dostal s balíčkem EXCELENT za 4 160 Kč.

Opakované cesty

A jaká je cena pojištění při opakovaných cestách jednotlivce?

Pokud si zvolí cestovní pojištění na celý svět od 1. 5. 2015, zaplatí nejméně s balíčkem REFERENCE (1 690 Kč / 3 mil. Kč). Výhodný je také balíček KOMFORT s vyšším limitem léčebných výloh, s úrazovým připojištěním a pojištěním zavazadel a odpovědnosti za škodu (2 490 Kč / 4 mil. Kč). Nejvíce chráněn bude s balíčkem EXCELENT a s limitem léčebných výloh bez omezení (2 990 Kč).

Podívejte se na ceny u AXA pojišťovny

Pojišťovna AXA – výhody cestovního pojištění
3 (60%), (10)
.

Chci odhalit tajné nabídky →