Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění do zahraničí ČSOB

Cestovní pojištění nabízejí všechny významné pojišťovny. Poskytují Vám tak ochranu na zahraničních cestách a jsou Vaší jistotou, že v případě nečekaných událostí o Vás bude postaráno a všechny nezbytné náklady na ošetření a léčbu proplaceny. Pokud přemýšlíte, u koho se pojistit, vyzkoušejte pojišťovnu ČSOB, která nabízí řadu výhodných balíčků jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.

Budova pojišťovny ČSOB

Budova pojišťovny ČSOB

Cestovní pojištění pro rodiny s dětmi

Turistická cesta

Dovolená s dětmi je náročnější, jelikož je nutné ohlídat skotačící ratolesti, aby si nezpůsobily zranění. Není však v silách rodičů mít je neustále pod dohledem. Pro případ nečekaných pádů, úrazů a nemocí proto nezapomínejte na toto cestovní pojištění. Získáte limit plnění až do 4 mil. Kč a pojištění zavazadel a odpovědnosti za škodu.

Cestovní pojištění pro jednotlivce

Turistická cesta

Chcete si užít dovolenou bez starostí? Využijte tohoto cestovního pojištění a neřešte v případě potřeby krádež zavazadel, odpovědnost za újmu ani náklady na ošetření a pobyt v nemocnici. Dobrodruzi si mohou připojistit adrenalinové sporty. Limit plnění je vcelku vysoký a pohybuje se od 2,5 mil. Kč o 4 mil. Kč.

Pracovní cesta

Na pracovní cestě se mohou objevit komplikace, ať už v podobě bolavých zubů nebo ztráty zavazadel. Nenechte si znepříjemnit již tak nutnou cestu a předejděte starostem s tímto cestovním pojištěním. S limitem plněním do 2,5 mil. Kč budete kryti i před těmi nejhoršími situacemi. K základnímu cestovnímu pojištění se vyplatí pojistit se proti úrazu, způsobené škodě a ztrátě zavazadel. Možné je využít i celoroční pojištění s roční cestovní kartou. Podobné podmínky má pojišťovna Kooperativa.

Sport a adrenalin

Užíváte si zahraniční dovolenou plnými doušky? Rádi vyhledáváte nebezpečné sporty a milujete adrenalin proudící krví? Zvolte tento typ cestovního pojištění a nemusíte se v ničem omezovat. Pojištění pokrývá adrenalinové sporty, odpovědnost i úrazy. Limit plnění se pohybuje od 2,5 mil. Kč do 4 mil. Kč.

Roční cestovní karty

Trávíte spoustu času na cestách? Jste v zahraničí jako doma? Pak uvítáte roční cestovní pojištění, které Vás kryje po celý rok. Tato karta se Vám vyplatí při opakovaných cestách do zahraničí, při dlouhodobém pobytu v cizině (až jednoročním) nebo při zahraničních cestách s rodinou. V ceně pojištění je zahrnuto lékařské ošetření, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, ošetření zubů v případě akutní bolesti, doprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz do Česka a převoz tělesných ostatků do ČR. Pojištění léčebných výloh činí 2,5 mil. Kč.

Roční cestovní pojištění – studium, stáž

Speciální nabídku přichystala pojišťovna ČSOB pro studenty, kteří studují v zahraničí nebo se vydávají na stáž. Roční cestovní kartu pořídí už od 1 000 Kč. Pojišťovna za ně zaplatí všechno, co potřebují – ošetření, úraz, léky, způsobenou škodu i odcizená zavazadla. Limit plnění dosahuje u všech pojistných balíčků 2,5 mil. Kč.

Praktické příklady ze života

·       Paní Lenka Malá se v létě vydává jako turistka na 14 dnů do Chorvatska.

Za základní cestovní pojištění ve Variantě 1, které zahrnuje limit plnění 2,5 mil. Kč, zaplatí 239 Kč. Za Variantu 2 zaplatí 353 Kč a získá limit plnění 4 mil. Kč. Připojistit může za 75 Kč odpovědnost za újmu, za 38 Kč pojištění úrazu a za 126 Kč pojištění zavazadel.

Při stejné 14 denní cestě, avšak do USA, zaplatí ve Variantě 1 částku 479 Kč a ve Variantě 2 částku 706 Kč. Cena za doplňková pojištění je stejná jako v prvním příkladu.

·       Manželé Peterkovi letí s jedním dítětem ve věku 8 let do Španělska, a to posledních 14 dní v srpnu.

Za základní cestovní pojištění ve Variantě 1 zaplatí částku 504 Kč a ve Variantě 2 částku 769 Kč. Zvolit mohou i doplňková připojištění, např. pojištění odpovědnost za újmu za 189 Kč, pojištění úrazu za 100 Kč nebo pojištění zavazadel za 315 Kč. Jak řešit úraz na dovolené?

Srovnat ČSOB s ostatními pojišťovnami

ČSOB
5 (100%), (2)
.

Chci odhalit tajné nabídky →