Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění do Irska

Irská vlajka

Irská vlajka

Irsko se posledních pár let těší stále většímu zájmu turistů, patří totiž mezi netradiční dovolenkové destinace, které jsou dnes v kurzu.

Většina turistů se zde chystá za aktivní dovolenou, tudíž by rozhodně neměli zapomínat na svou bezpečnost. Válení u pláže je zde opravdu výjimkou a převládá pěší turistika a cykloturistika. Aktivní dovolenou Vám může pomoci zajistit kvalitní cestovní pojištění. Nicméně nemusíte se bát, že by vás stálo snad víc než celá dovolená!

Značnou výhodou země, která se může chlubit nádhernou přírodou, je, že patří do Evropské unie. Nejenže zde zaplatíte eurem, ale také vás vyjde výhodněji cestovní pojištění.

Srovnání cestovního pojištění pro Irsko

Axa

Jako u mnoha jiných destinací či užití je Axa opět nejlevnější. Za 29 Kč na den zajistí plnění léčebných výloh 2.500.000 Kč a 300.000 Kč pro případ úrazu. V ceně máte také zajištění pro případ zimních sportů, nicméně ty se v oblasti ohřívané Golfských proudem mohu zdát maličko nereálnými.

Uniqa

Pokud se Vám plnění Axy zdají nízká, pojistěte se u Uniqy. Připlatíte si pouhou korunu na den, ale na léčebných výlohách budete zajištěni na 5.000.000 Kč, navíc získáte také pojištění odpovědnosti až 1.000.000 Kč!

Ergo a Wüstenrot

Obě pojišťovny vám nabízí stejné plnění za docela odlišné ceny. Na léčebných výlohách jste kryti až 5.000.000 korun, v případě úrazu jste zajištěni na 300.000 Kč, vaše zavazadla jsou pojištěna na 30.000 Kč a pojištění odpovědnosti je na 2.000.000 Kč, ale u Erga vás den stojí 48 Kč, kdežto u Wüstenrotu 54 Kč. V případě delší dovolené se tedy rozhodně vyplatí porovnat si ceny a podmínky co nejvíce pojišťoven.

Allianz

Byť za den komplexního pojištění dáte rovných 180 Kč, ale jednotlivá plnění vás zajistí tak, že vás nerozhází ani blížící se hurikán! Neomezené plnění léčebných výloh, úrazové pojištění 400.000 Kč, zavazadla pojištěná na 20.000 Kč a pojištění odpovědnosti na 10.000.000 Kč vám opravdu vyrazí dech. Tyto podmínky jsou svým rozsahem bezkonkurenční a pokud chcete mít jistotu je to ta správná volba pro Vás.

Sjednat cestovní pojištění do Irska

Irsko
5 (100%), (1)
.

Chci odhalit tajné nabídky →