Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění do Kanady

Cestovní pojištění do Kanady

Cestovní pojištění do Kanady


Vydáváte se za velkou louži například k Niagarským vodopádům či do Toronta? Pokud stále váháte s volbou vhodného cestovního pojištění máme zde pro Vás srovnání pojišťoven, které samotné pojištění do Kanady nabízí.

Konkrétně Kanada se pyšní skvěle nastaveným zdravotním systémem, avšak cizinci nemají nárok na bezplatnou péči v žádném ze zdravotnických zařízení. Právě proto nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, které Vás ochrání i v tom nejhorším případě.

Axa

Nejlevněji vás zajistí pojišťovna Axa. Byť vás jeden den bude stát pouhých 46 Kč, ale nemusíte se bát, že v případě úrazu zůstanete na holičkách. Axa totiž nabízí plnění léčebných výloh 4.000.000 Kč a úrazové připojištění na 300.000 Kč. Výhodou je zajištění i pro případné zimní sporty v ceně.

Mapfre

V našich končinách bezejmenná společnost, které ale určitě můžete věřit, jelikož se může chlubit dlouhou historií sahající do roku 1986. Za 48 Kč denně se sice budete muset spokojit s plněním „pouze1.800.000 Kč na léčebné výlohy, nicméně nabídnou vám až 500.000 Kč na úrazovém připojištění. To už stojí za zvážení!

Uniqa

Rodilí Kanaďané vlastní SIN (Social Insurance Number), která jim poskytuje bezplatnou léčbu

Rodilí Kanaďané vlastní SIN (Social Insurance Number), která jim poskytuje bezplatnou léčbu

Pojišťovna Uniqa posouvá zajištění Vaší bezpečnosti na vyšší úroveň. Plnění léčebných výloh 5.000.000 Kč, úrazové pojištění 300.000 Kč a pojištění odpovědnosti 1.000.000 Kč je za 62 Kč vynikající cena. Bohužel se budete muset obejít bez pojištění pro zimní sporty.

Wüstenrot

Jste – li ochotní si připlatit na 150 Kč denně, nabídne vám pojišťovna Wüstenrot velmi podobné položky plnění, avšak navýšené u pojištění odpovědnosti na 2.000.00 Kč a navíc pojištění zavazadel na 30.000 Kč. Zajištění pro případ zimních sportů je za tuto cenu samozřejmostí.

Uvedené ceny jsou kalkulovány pouze orientačně pro osobu ve věku 30 let. 

Srovnejte si nabídky cestovního pojištění do Kanady

Kanada – cestovní pojištění
5 (100%), (1)
.

Chci odhalit tajné nabídky →