Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění na Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy - cestovní pojištění

Kapverdské ostrovy – cestovní pojištění

Kapverdské ostrovy jsou doslova rájem na zemi. Nekonečně dlouhé pláže lákají k odpočinku, sportu i k dlouhým procházkám při západu slunce. Do panenské přírody jako by nějaká vyšší moc zasadila strmé hory a hluboká údolí a tím dotvořila romantické scenérie. Pokud i vás láká poznat tyto ostrovy, kde se střetávají rozdílné kultury, myslete na sjednání cestovního pojištění. Poradíme vám, u koho je nejvýhodnější.

Základní cestovní pojištění

Představme si novomanžele ve věku 30 let, kteří jedou na 14 denní svatební cestu na Kapverdské ostrovy, a to v období od 1. do 14. července. Novomanželé požadují pouze základní cestovní pojištění, které obsahuje léčebné výlohy, asistenční služby a rekreační sporty.

Nejvýhodnější nabídka je od AXA pojišťovny za částku 490 Kč a s léčebnými výlohami ve výši 3 mil. Kč na osobu. Na druhém místě se umístila pojišťovna Slavia (588 Kč / 3,5 mil. Kč) a pod ní pojišťovna VZP (644 Kč / 2 mil. Kč). O něco nižší ceny pojistného jsou do Anglie či Chorvatska.

„Vítězem“ v nejdražším cestovním pojištění se stala pojišťovna ČSOB (958 Kč / 2,5 mil. Kč).

Rozšířené cestovní pojištění

Novomanželský pár sjednává pojištění na Kapverdy

Novomanželský pár sjednává pojištění na Kapverdy

Uveďme si druhý modelový případ. K základnímu cestovnímu pojištění mají novomanželé sjednané i úrazové pojištění a pojištění zavazadel.

Jak se cena změní oproti předešlému příkladu? Nejnižší cenu ve výši 840 Kč zaplatí u pojišťovny Slavia a pojišťovny VZP s léčebnými výlohami ve výši 2 mil. Kč na osobu. Vyplatí se však připlatit si 56 Kč a pojistit se u pojišťovny AXA s léčebnými výlohami na osobu ve výši 4 mil. Kč. Zhruba o 100 Kč dražší je pojišťovna Union a Ergo pojišťovna.

Speciální nabídku pojištění pro diabetiky využijete pokud vážíte touto nepříjemnou nemocí.

Naopak nejvíce by se vám prodražilo pojištění u pojišťovny AIG Europe (1 577 Kč), ERV pojišťovny (1 780 Kč) a Allianz pojišťovny (2 480 Kč). Pokud vám záleží na neomezeném limitu léčebných výloh, zvolte právě Allianz pojišťovnu.

Sjednat cestovní pojištění – Kapverdské ostrovy

Cestovní pojištění na Kapverdské ostrovy
5 (100%), (1)
.

Chci odhalit tajné nabídky →