Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění Komerční banka

O tom, že cestovní pojištění není dobré zlehčovat, asi netřeba sáhodlouze spekulovat. Sice si totiž je možné říkat, že vám se nic nestane, ovšem realita může být odlišné. Jaké cestovní pojištění si tedy lze sjednat u Komerční banky?

Cestovní pojištění u Komerční banky

Komerční banka je jednou z bankovních institucí, které nabízejí sjednání cestovního pojištění. Pokud se tedy chystáte do zahraničí, můžete využít právě jejích služeb. Tato instituce totiž nabízí nejen pojištění k různým typům platebních karet, ale také standardní cestovní pojištění. Co se týče první možnosti, velkou výhodou je, že platí nejen pro samotného držitele karty, ale také pro jeho nezaopatřené děti mladší 21 let cestující spolu s ním a u některých typů karet rovněž pro manžela či manželku.

K platební kartě

Pojištění k platební kartě je však všeobecně vhodné pouze k cestám po zemích Evropské unie a EHP (Evropského hospodářského prostoru). Je třeba si uvědomit, že v rámci České republiky jsou zdravotní služby poměrně levné, což v zahraničí a zejména mimo evropský kontinent pro cizince tak neúplně neplatí. Pokud se vám tedy něco stane, obvykle hradíte veškeré úkony a výsledná částka za ošetření se může vyšplhat do opravdu astronomických rozměrů! Na to nezapomínejte.

Pojištění léčebných výloh a cestovní připojištění u KB

Cestovní pojištění u Komerční banky zahrnuje nezbytné léčebné výlohy v průběhu cest, a to až do výše limitu, který je maximálně 5 milionů korun. Kromě toho však existuje ještě několik forem připojištění. Pojistit se přitom lze na jednu cestu, ale je si možné sjednat i celoroční pojištění. Vybrat si zároveň můžete vhodné pojištění dle typu cesty, neboť adrenalinové aktivity v zahraničí se samozřejmě svou povahou liší od obchodních cest. V každém případě u Komerční banky může sebe sama pojistit osoba starší 15 let.

Pojištění léčebných výloh

Pojištění léčebných výloh zahrnuje všechna nezbytná ošetření nemocí nebo úrazů. Kryty jsou konkrétně výdaje na léky, převoz do nemocnice, případně převoz do ČR. Důležitou součástí pojištění léčebných výloh jsou i asistenční služby AXA Assistance CZ, s.r.o., které vám pomohou s nezbytnými úkony. K dispozici je přitom budete mít celoročně, 24 hodin denně a hlavně v češtině.

Cestovní připojištění v Česku a zahraničí

  • Úrazové připojištění. Umožňuje získat odškodnění podle závažnosti úrazu, a to včetně trvalých následků a úmrtí.
  • Připojištění odpovědnosti za škodu. To vám pomůže hradit náklady v případě, způsobíte-li škodu či újmu třetí osobě.
  • Připojištění cestovních zavazadel. Umožňuje získat náhradu škody, jež vzniká při ztrátě nebo odcizení vašeho zavazadla.
  • Připojištění storna zájezdu. Pomůže získat alespoň nějaké finance, když nebudete moci z podstatných důvodů odcestovat.
  • Doporučujeme: zřídíte-li si cestovní pojištění u Komerční banky on-line, můžete získat slevu 15 %. Kromě toho existuje možnost využít slevy pro skupiny nebo firmy.
Komerční banka
5 (100%), (3)
.

Chci odhalit tajné nabídky →