Cestovní pojištění informace
Pojišťovny a jejich cestovní pojištění

Před odjezdem na dovolenou nebo služební cestu se vyplatí sjednat si cestovní pojištění, které Vás bude jistit pro případ nenadálých událostí. Každá větší pojišťovna má tento produkt zařazen ve své nabídce a my Vám představíme ty nejvýznamnější z nich.

U každé pojišťovny také uvedeme výši ceny cestovního pojištění, které uzavřel manželský pár s desetiročním dítětem na cestu do Itálie, v období od 1. do 8. srpna 2015. Pojištění zahrnuje rekreační sporty, léčebné výlohy, asistenční služby a úrazové pojištění.

Pojišťovna AIG Europe

Cestovní pojištění Travel Guard nabízí celoroční cestovní pojištění na opakované cesty nebo jednorázové cestovní pojištění. Vybíráte ze tří limitů plnění léčebných výloh, které činí od 1,5 mil. Kč do 15 mil. Kč. Pojistit se také můžete proti nečekaným situacím, které si vyžadují zkrácení nebo zrušení cesty. A kolik by na cestovním pojištění u AIG Europe zaplatila rodina?

Tříčlenná rodina by zaplatila s balíčkem Bronze 323 Kč (limit plnění 1,5 mil. Kč), s balíčkem Silver 815 Kč (limit plnění 5 mil. Kč) a s balíčkem Gold 1 018 Kč (limit plnění 15 mil. Kč).

Pojišťovna Generali

Pojišťovna Generali Vás pojistí jak při cestě po České republice, tak do zahraničí. Pokud si cestovní pojištění sjednáte on-line, získáte zajímavou 15 % slevu a krytí léčebných výloh až do výše 5 mil. Kč. Využít můžete také slevu pro skupinu či rodinné pojištění a připojištění rizikových sportů.

Tříčlenná rodina by s cestovním pojištěním Universal zaplatila 552 Kč a navíc by získala pojištění osobních věcí a zavazadel a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.

Vyplňte si pojištění online

Vyplňte si pojištění online

Pojišťovna Kooperativa

Pro občasné cestovatele je určen produkt Kolumbus. Sjednat si jej můžete v případě dovolené i pracovní cesty a pojištění dětí do 6 let je zdarma. V ceně balíčku je zahrnuto i pojištění zpoždění zavazadel a zpoždění letu. Při on-line sjednání dostanete slevu 10%. Pro častější cestovatele slouží produkt Kolumbus Abonent. Získáte celoroční platnost na neomezený počet výjezdů do zahraničí.

Tříčlenná rodina by za sjednání on-line zaplatila 720 Kč s léčebnými výlohami do 3 mil. Kč a 900 Kč s léčebnými výlohami do 6 mil. Kč.

Poštovní spořitelna

Cestovní pojištění od Poštovní spořitelny je určeno jak pro standardní turistické a pracovní cesty, tak i pro nebezpečné druhy sportů. Zahrnuje pojištění léčebných výloh a poskytuje možnost sjednat si úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za újmu a pojištění zavazadel. Cestujete jako celá rodina? S tarifem Rodina ušetříte 39 % oproti standardnímu tarifu.

Tříčlennou rodinu by stálo cestovní pojištění ve Variantě 1272 Kč s limitem plnění léčebných výloh ve výši 2,5 mil. Kč a ve Variantě 2: 469 Kč s limitem plnění léčebných výloh ve výši 4 mil. Kč.

Pojišťovna Allianz

Ve své nabídce má tři balíčky cestovního pojištění. Krátkodobé cestovní pojištění na dovolenou nebo pracovní cestu s cenou prvních tří dnů již od 126 Kč zahrnuje ochranu pro případ nemoci, úrazu, ztráty zavazadel a škodě způsobené jiným osobám. Dalším produktem je Pojištění do zahraničí pro časté cestovatele, kteří jezdí několikrát do roka do ciziny. Třetí variantou je Celoroční cestovní pojištění při dlouhodobých pobytech mimo ČR.

Tříčlenná rodina by uhradila za cestovní pojištění s neomezeným limitem plnění léčebných výloh částku ve výši 800 Kč. Tyto podmínky Vám nabídne právě pojišťovna Allianz.

Pojišťovna AXA

Cestovní pojištění si můžete sjednat on-line z pohodlí domova s možností výběru ze tří variant na Krátké cesty, Dlouhodobé pobyty a Opakované cesty. Je na Vás, jakou si zvolíte délku pojištění a požadované krytí. Dětem do 15 let je nabízena zvýhodněná sazba. Máte možnost se připojistit, např. proti ztrátě zavazadel, sportovního vybavení a osobních věcí či na rizikové sportovní aktivity.

Tříčlenná rodina za cestovní balíček Comfort zaplatí 450 Kč s limitem plnění léčebných výloh do výše 2,5 mil. Kč.

Pojišťovna UNIQA

Pro dovolené, víkendové pobyty, ale i delší služební cestu je určeno Jednorázové cestovní pojištění. Připojistit se lze i pro nebezpečné a zimní sporty. Při sjednání on-line získáte 10 % slevu a při opakovaném sjednání slevu 15 %. Celoroční cestovní pojištění UNIQA je určeno pro opakované výjezdy do zahraničí během roku a nejsou nijak omezeny počtem.

Tříčlenná rodina může využít balíček za 264 Kč a s limitem plnění léčebných výloh ve výši 5 mil. Kč. S připojištěním ztráty zavazadel zaplatí 400 Kč.

Srovnejte si nabídky od všech výše uvedených pojišťoven

Pojišťovny
2.8 (55.29%), (34)
.

Chci odhalit tajné nabídky →