Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění od Poštovní spořitelny

V době e-mailů, skypů a facebooků už služby České pošty moc „nefrčí“, z tohoto důvodu se pozornost poštovních úřednic směřuje také k dalším aspektům našich životů. Dříve poštovní spořitelna, dnes Era vám již nabídne pouze osobní účet nebo půjčku, můžete si u nich sjednat také cestovní pojištění. Proč by ne, přeci jen mají dlouholetou tradici a jsou schopni se flexibilně přizpůsobit trhu, což se cení.

Poštovní spořitelna logo

Poštovní spořitelna logo

Cena pojištění zahrnuje

Základem nabídky pochopitelně je pojištění léčebných výloh, k nim si můžete sjednat připojištění úrazů, odpovědnosti nebo zavazadel. Velkou výhodou je non-stop k dispozici asistenční linka a možnost sjednat pojištění jak on-line tak přes bankomat. Pojmy v oblasti cestovního pojištění pomohou vysvětlit co si pod jednotlivými službami představit.

Na co se vztahují podmínky pojištění léčebných výloh? Poštovní spořitelna uhradí náklady spojené s lékařským ošetřením, totéž se týká ošetření u zubaře v případě akutní bolesti. Dále pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přepravu do zdravotnického zařízení a zpět na ubytování, případný převoz do domoviny, pokud nemůžete použít obvyklý dopravní prostředek nebo k vám dopraví opatrovníka. V nejhorším případě zajistí také převoz ostatků.

  • 10 dní za 161 Kč – krytí léčebných výloh 2,5 milionů
  • 10 dní za 238 Kč – krytí léčebných výloh 4 miliony

Cena je pokaždé dosti individuální, k již zmiňovaným slevám si při sjednávání on-line přičtěte ještě slevu 15%. Nicméně ku příkladu na 10 denní cestu po Evropě vám nabídnou pojištění již od 161 Kč. V takovém případě máte krytí léčebných výloh na 2, 5 milionu. Budete – li si chtít toto krytí navýšit na 4 miliony a využijete rozšířených asistenčním služeb, připlatíte si na 238 Kč. Pojištění odpovědnosti za újmu vás na těch 10 dnů vyjde na 51 Kč, úrazové připojištění na 25 Kč a pojištění zavazadel na 15 000 Kč za 85 Kč – nyní jste na 399 Kč.

Na erasvet.cz naleznete další informace o cestovním pojištění od Poštovní spořitelny.

Cestovní pojištění od Poštovní spořitelny
5 (100%), (1)
.

Chci odhalit tajné nabídky →