Cestovní pojištění informace
Pojišťovna Slavia info o cestovním pojištění

Pojišťovna Slavia - Logo

Pojišťovna Slavia – Logo

Cestovní pojištění by neměl opomíjet ten, kdo se chystá na zahraniční cestu. Ochrání Vás před nečekanými událostmi, které mohou narušit Vaši dovolenou nebo pracovní pobyt. Pokud přemýšlíte, u koho si toto pojištění sjednat, pak Vás výhodně vyjde cestovní pojištění od pojišťovny Slavia. Uzavřít jej můžete na pobočce nebo jednoduše přes internet.

Jak probíhá sjednání cestovního pojištění?

Na stránkách pojišťovny Slavia vyplníte cíl cesty, její účel, délku pobytu, počet osob, jejich věk a vyberete si podle potřeby doplňková připojištění (pojištění odpovědnosti a zavazadel či připojištění storna zájezdu). Po provedení kalkulace si zvolíte pojistný produkt SVĚT nebo EVROPA. Částku zaplatíte elektronickou kartou online a jste pojištěni! Ihned Vám na email přijde pojistná smlouva a asistenční kartička. Pojistná smlouva je uzavřena okamžikem zaplacení.

Cestovní pojištění EUROPOJIŠTĚNÍ

Europojištění je doplňkem k veřejnému zdravotnímu pojištění, z něhož se proplácí nejnutnější lékařské ošetření ve většině států Evropy. S Europojištěním jste komplexně chráněni a pojišťovna Slavia hradí to, co nezaplatí Vaše zdravotní pojišťovna. Jedná se například o úhradu ošetření, léků, převoz či asistenční služby. Léčebné výlohy s balíčkem Turista jsou až do výše 1 mil. Kč a s balíčkem Profesionál až 5 mil. Kč.

Příklad cesty v rámci Evropy

Manželé ve věku 35 let jedou na dovolenou do Chorvatska s deseti letým dítětem, a to od 10. do 20. června. K základnímu pojištění si zvolili pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti. Pokud si vyberou léčebné výlohy do 2 mil. Kč, zaplatí za cestovní pojištění 594 Kč. V případě, že si sjednají léčebné výlohy do 3,5 mil. Kč, uhradí 1 001 Kč.

Příklad cesty v rámci světa

Pan Novák (35 let) letí od 1. do 8. června do USA jako turista. K základnímu pojištění si vybral pojištění zavazadel a odpovědnosti. Za cestovní pojištění s léčebnými výlohami ve výši 2 mil. Kč a pojištěním odpovědnosti ve výši 1 mil. Kč zaplatí částku 432 Kč. Za pojištění s léčebnými výlohami ve výši 3,5 mil. Kč částku a pojištěním odpovědnosti ve výši 500 tisíc zaplatí 376 Kč.

Srovnání cestovního pojištění včetně pojišťovny Slavia

Slavia
5 (100%), (1)
.

Chci odhalit tajné nabídky →