Cestovní pojištění informace
Cestovní pojištění od Union

Chraňte se před následky nečekaných událostí

Vycestovat do zahraničí bez cestovního pojištění? Podstupovali byste zbytečně velké riziko. Nikdy nevíte, kdy se Vám v cizině stane nějaký úraz, který si bude vyžadovat hospitalizaci nebo převoz zpět do České republiky. Pro tyto nenadálé situace se vyplatí sjednat si cestovní pojištění. Chraňte se u pojišťovny Union a dovolte jí, aby za Vás převzala všechny starosti, které Vás mohou na cestách potkat!

Cestovní pojištění na Slovensko

I pobyt na Slovensku je cestou do zahraničí. Do této země se nejčastěji jezdí za turistikou, rodinnými příslušníky nebo za relaxací do lázní. S tímto pojištěním získáte nejvýhodnější cestovní pojištění na Slovensko, léčebné výlohy až do výše 4 mil. Kč a pojištění zavazadel až do výše 40 tisíc Kč.

Zvýhodněná sazba je připravena pro děti, studenty, rodiny nebo skupinu osob. Navíc se mohou pojistit i lidé nad 70 let. K základnímu cestovnímu pojištění je možné zvolit i pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení objednaných služeb.

Cestovní pojištění do celého světa

Jste připraveni na cestování?

Jste připraveni na cestování?

Až se ocitnete za hranicemi naší země, bude se Vám hodit toto cestovní pojištění. Ochrání Vás nejen po Evropě, ale i po celém světě. Limit plnění léčebných výloh činí od 2,5 mil. Kč do 4 mil. Kč a záleží na Vaší volbě, pro který se rozhodnete.

Cestujete s dětmi nebo jako rodina či skupina osob? Pak máte automaticky nárok na slevu z cestovního pojištění. Pro klid na duši si také můžete vybrat doplňková připojištění, jako je pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění nebo pojištění zrušení objednaných služeb.

Srovnání cestovních pojištění do Kanady

Celoroční cestovní pojištění

Cestujete několikrát do roka do zahraničí a nechce se Vám pokaždé sjednávat cestovní pojištění? Zvolte pohodlný způsob a výrazně ušetřete s celoročním cestovním pojištěním, které se vztahuje na každý výjezd za hranice. Počet cest je v průběhu roku neomezený a délka jednoho pobytu může trvat až 45 dní.

Léčebné výlohy v zahraničí činí 6 mil. Kč a pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci dosahuje až 1,25 mil. Kč. Podle zvoleného balíčku jste pojištěni i proti odpovědnosti, úrazu, ztrátě zavazadel a zrušení objednaných služeb. Výhodné pojištění je připraveno také pro rodinné příslušníky.

Pokračovat na cestovní pojištění pro seniory

Cestovní pojištění pro držitele karet EYCA

Mládežnická karty EYCA

Mládežnická karty EYCA

Pro držitele studentské a mládežnické karty EYCA přichází pojišťovna s ojedinělou nabídkou: celoroční cestovní pojištění již od 190 Kč ročně. Pojištění se vztahuje na celý svět a umožňuje neomezený počet výjezdů za hranice. Nepřetržitá délka jednoho pobytu může být 45 nebo 180 dnů. Podle typu balíčku získají držitelé karty pojištění léčebných výloh od 2 mil. Kč do 4 mil. Kč.

Uveďme si praktické příklady ze života

  • Manželé s jedním dítětem do 15 let jedou na dovolenou do Chorvatska, a to prvních 14 dní v červenci. Jako rodina mají nárok na slevu.

Výsledná cena základního cestovního pojištění činí s balíčkem Standard 479 Kč (limit plnění 2,5 mil. Kč) a s balíčkem Premium 719 Kč (limit plnění 4 mil. Kč).

  • Pan Petr Jakoubek plánuje cestu do Itálie v období od 1. července do 31. srpna. Typ cesty je pracovní s manuální prací.

Za základní cestovní pojištění zaplatí s balíčkem Standard 1 240 Kč (limit plnění 2,5 mil. Kč) a s balíčkem Premium 1 860 Kč (limit plnění 4 mil. Kč).

  • Turista Jan Novotný často vyjíždí do zahraničí, proto si vybral celoroční cestovní pojištění od 1. května s územní platností po celém světě.

Za základní cestovní pojištění uhradí s balíčkem Medical 1 380 Kč, za rozšířené cestovní pojištění s balíčkem Premium 1 980 Kč a za kompletní cestovní pojištění s balíčkem Extra 3 980 Kč. U všech třech balíčků dosahuje limit plnění 6 mil. Kč a liší se pouze obsahem dalších připojištění.

Pojišťovna Union ve srovnávači cestovního pojištění

Cestovní pojištění od Union
4.5 (90%), (4)
.

Chci odhalit tajné nabídky →